UEnde-i presha să-i punem/scoatem lesa?

|


N-aUE rezistat decât o săptămână afişele pro-UE în BucUrEşti. Nu din cauza mEUa, EU am fost decent în ... „libertatEUa dEU EUxprimare”.







0 comentarii: